Kielce Kraków - autobusy i busy - rozkłady jazdy

Język polski English
piątek 21 listopada, 18:25

Najbliższe odjazdy autobusów i busów dzisiaj po godzinie

z Krakowa do Kielc
godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
18:40 za 15 min Dworzec MDANETBUS
18:50 za 25 min Dworzec MDABP Tour
19:00 za 35 min Dworzec MDAPolski Bus
19:25 za 1h Dworzec MDANETBUS
20:30 za 2h 5 min Dworzec MDANETBUS
z Kielc do Krakowa
godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
18:40 za 15 min ul. ŻelaznaEXPRESSBUS
18:55 za 30 min ul. ŻytniaPolski Bus
19:10 za 45 min ul. ŻelaznaBP Tour
19:43 za 1h 18 min ul. ŻelaznaEXPRESSBUS
20:10 za 1h 45 min ul. ŻelaznaBP Tour

Rozkłady jazdy aktualizacja: 04/09/2014

Profil przewoźnika

tel./rezerwacja: +48 607 777 742, +48 607 777 766, +48 81 745 43 43

trasa przejazdu:
linia nr 1: Lublin - Puławy - Zwoleń - Radom - Szydłowiec - Skarżysko K. - KIELCE - KRAKÓW
linia nr 2: Lublin - Kraśnik - Annopol - Ożarów - Opatów - KIELCE - KRAKÓW

z Krakowa do Kielc (linia nr 1)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
530303030303030
810101010101010
1000000000
1215151515151515
1315151515151515
1515151515151515
1750505050505050
1850505050
z Kielc do Krakowa (linia nr 1)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
735353535353535
1010101010
1120 5020202020 5020 5020 50
1400000000000000
1535353535353535
1745454545454545
1910101010101010

z Krakowa do Kielc (linia nr 2)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
1110101010101010
2050505050
z Kielc do Krakowa (linia nr 2)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
800000000000000
2010101010

Profil przewoźnika

tel./rezerwacja: +48 606 685 243

trasa przejazdu: KIELCE - Jędrzejów - Wodzisław - Książ Wielki - Miechów - KRAKÓW

z Krakowa do Kielc
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
750505050505050
930303030303030
134040404040
1600000000000000
z Kielc do Krakowa
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
510101010101010
650505050505050
104545454545
1300000000000000

Profil przewoźnika

tel./rezerwacja: +48 505 505 522, +48 604 506 806, +48 604 504 804

trasa przejazdu: Lublin - Garbów - Kurów - Puławy - Zwoleń - Radom - Szydłowiec - Skarżysko K. - KIELCE - KRAKÓW

z Krakowa do Kielc
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
610101010101010
72525252525
905050505050505
1410101010101010
1610101010101010
z Kielc do Krakowa (kurs z Lublina)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
910101010101010
1210101010101010
1600000000000000
184040404040
1943434343434343

Profil przewoźnika

tel./rezerwacja: +48 606 303 075

trasa przejazdu: Starachowice - Wąchock - Parszów - Skarżysko K. - Suchedniów - KIELCE - KRAKÓW

z Krakowa do Kielc
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
11000000000000
13000000000000
1455555555555555
1705050505050505
1840404040
192525
203030
z Kielc do Krakowa (kurs z Starachowic)
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
7050505050505
9000000000000
1105050505050505
1350505050505050
1520202020
162525
173030

Profil przewoźnika

rezerwacja: online na www.polskibus.com

trasa przejazdu: linia P6 - Warszawa - KIELCE - KRAKÓW - Zakopane

z Krakowa do Kielc (linia P6)
kursuje codziennie
135
700
830
1025
1220
1410
1600
1715
1810
1900
z Kielc do Krakowa (linia P6)
kursuje codziennie
240
855
955
1055
1255
1555
1725
1855
2040
2225

Profil przewoźnika

rezerwacja: online na www.polskibus.com

trasa przejazdu: Kamienna Wola - Opoczno - Końskie - KIELCE - KRAKÓW

z Krakowa do Kielc
kursuje codziennie
1445
1800
z Kielc do Krakowa (kurs z Kamiennej Woli)
kursuje codziennie
830
1420