busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy, busy i pociągi Wieliczka Kraków - rozkłady jazdy

Przewoźnicy: Koleje Małopolskie

niedziela 4 grudnia, 11:09

Najbliższe odjazdy busów i pociągów Kraków - Wieliczka dzisiaj po godzinie

z Krakowa do Wieliczki

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
11:10 za 1 minKraków GłównyKoleje Małopolskie
11:40 za 31 minKraków GłównyKoleje Małopolskie
12:10 za 1h 1 minKraków GłównyKoleje Małopolskie
12:40 za 1h 31 minKraków GłównyKoleje Małopolskie
13:10 za 2h 1 minKraków GłównyKoleje Małopolskie

z Wieliczki do Krakowa

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
11:39 za 30 minWieliczka Rynek KopalniaKoleje Małopolskie
12:09 za 1h Wieliczka Rynek KopalniaKoleje Małopolskie
12:39 za 1h 30 minWieliczka Rynek KopalniaKoleje Małopolskie
13:09 za 2h Wieliczka Rynek KopalniaKoleje Małopolskie
13:39 za 2h 30 minWieliczka Rynek KopalniaKoleje Małopolskie

Rozkłady jazdy aktualizacja 04/09/2016

Jeśli szukasz rozkładów jazdy busów i pociągów z Krakowa do Wieliczki w dniu innym niż dzisiaj sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy.
Połączenia na trasie Wieliczka - Kraków wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

czas przejazdu: 22 min
trasa przejazdu: Kraków Lotnisko/Airport - KRAKÓW GŁÓWNY - WIELICZKA RYNEK-KOPALNIA [Pokaż całą trasę]

ocena pasażerów:
2.2 (głosy: 246)

z Krakowa do Wieliczki

kursuje codziennie
510 40
610 40
710 40
810 40
910 40
1010 40
1110 40
1210 40
1310 40
1410 40
1510 40
1610 40
1710 40
1810 40
1910 40
2010 40
2110 40
2210
2310

z Wieliczki do Krakowa

kursuje codziennie
409
509 39
609 39
709 39
809 39
909 39
1009 39
1109 39
1209 39
1309 39
1409 39
1509 39
1609 39
1709 39
1809 39
1909 39
2009 39
2109 39
2209 39
2339

kurs oznaczony kolorem czerwonym - pociąg kończy bieg na stacji Kraków Płaszów