busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

wtorek 21 listopada, 18:27

Zmiany w rozkładach jazdy autobusów i busów na wybranych liniach w dniu 1 listopada 2016

Zmiany w rozkładach jazdy autobusów i busów n

Poniżej zamieszczane będą informacje o zmianach w rozkładach jazdy podczas uroczystości Wszystkich Świętych.

// wpis aktualizowany na bieżąco

Trasa Kraków - Jasło - Krosno - Sanok - Ustrzyki Dolne (przewoźnik SAN-BUS)

Ustrzyki Dolne (6:25, 9:25, 14:05, 16:25) - Kraków
Polańczyk (9:20, 16:20) - Kraków
Solina (9:30, 16:30) - Kraków
Lesko (7:00, 10:00, 14:40, 17:00) - Kraków
Sanok (7:20, 10:20, 15:00, 17:20) - Kraków
Rymanów (7:50, 10:50, 15:30, 17:50) - Kraków
Krosno (8:15, 11:15, 15:55, 18:15) - Kraków
Jasło (8:35, 11:35, 16:15, 18:35) - Kraków
Powroty z Krakowa (13:40, 16:10, 20:20)

Trasa Kraków - Mszana Dolna - Szczawnica (przewoźnik: A-Langowski)

odjazdy ze Szczawnicy: 5:20, 10:05, 11:20, 15:50, 17:20
odjazdy z Krakowa: 6:45, 8:50, 13:15, 16:00, 19:00

Trasa Kraków - Myślenice - Jordanów (przewoźnik: AB Bus)

odjazdy z Jordanowa - 8:55, 14:30, 18:30
odjazdy z Krakowa - 11:03, 16:30, 20:15

Trasa Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój (przewoźnicy: EDMAR, RAB-BUS)

EDMAR
odjazdy z Krakowa - 8:30, 10:05, 19: 30, 20:20
odjazdy z Rabki Zdrój - 6:40, 8:10, 16:50, 18:30
RAB-BUS - busy nie kursują

Trasa Kraków - Chrzanów (przewoźnicy: Lajkonik, Stanbus)

Lajkonik - busy kursują bez zmian
Stanbus
odjazdy z Krakowa - 12:05, 15:05, 18:05 (kursy na Pogorską)
odjazdy z Chrzanowa (Pogorska) - 10:20, 13:20, 16:20
odjazdy z Chrzanowa (PKS) - 10:30, 13:30, 16:30

Trasa Kraków - Olkusz (przewoźnicy: JKA-Bus, Koczwara, MBM Bus)

JKA-Bus
busy będą kursować jak w niedzielę (tylko linia przez Azory)
odjazdy z Olkusza - 06:00, 08:30, 11:00, 13:30, 16:00, 18:30, 21:00
odjazdy z Krakowa - 07:15, 09:45, 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Koczwara
odjazdy z Olkusza - 5:20, 8:10, 12:00, 15:45, 18:20
odjazdy z Krakowa (Nowy Kleparz) - 6:57, 10:25, 14:15, 17:05, 19:40
MBM Bus
busy kursują jak w niedzielę

Trasa Kraków - Gdów - Tymbark - Limanowa (przewoźnicy: MAXBUS, TELESFOR)

TELESFOR
odjazdy z Limanowej - 5:40, 7:30, 12:30, 16:35
odjazdy z Krakowa - 7:45, 10:10, 14:35, 19:05
MAXBUS
Busy kursują jak w niedzielę

Trasa Kraków - Wolbrom (przewoźnicy: Koczwara, MBM Bus)

Koczwara
odjazdy z Wolbromia - 5:00, 7:15, 9:45, 13:00, 15:20, 17:35
odjazdy z Krakowa - 6:05, 8:30, 11:55, 14:10, 16:30, 19:35
MBM Bus
odjazdy z Wolbromia - 6:05, 8:30, 11:30, 14:00, 16:35, 19:32
odjazdy z Krakowa - 7:20, 10:30, 13:00, 15:10, 17:50, 21:00

Trasa Kraków - Koszyce (przewoźnik: AD Bus)

busy kursują według rozkładu niedzielnego

Trasa Kraków - Racławice (przewoźnik: AD Bus)

busy kursują według rozkładu niedzielnego

Trasa Kraków - Proszowice - Działoszyce (przewoźnik: AD Bus)

busy kursują według rozkładu niedzielnego

Trasa Kraków - Miechów - Działoszyce (przewoźnik: AD Bus)

busy kursują według rozkładu niedzielnego

Trasa Kraków - Słomniki - Miechów (przewoźnicy: Gryf bus, STEFAN, AD Bus)

Gryf bus - busy kursują jak w niedzielę
STEFAN - busy kursują jak w niedzielę
AD Bus - busy kursują jak w niedzielę

Trasa Kraków - Chrzanów - Libiąż - Oświęcim (przewoźnik: Lajkonik)

busy kursują bez zmian

Trasa Kraków - Tychy - Bielsko Biała - Cieszyn (przewoźnik: Lajkonik)

busy kursują bez zmian

Trasa Kraków - Wadowice (przewoźnik: MK Trans)

odjazdy z Wadowic - 5:35, 6:13, 6:45, 7:45, 8:50, 9:45, 10:25, 11:05, 11:45, 12:25, 13:00, 14:00, 14:50, 15:25, 15:45, 16:00, 16:40, 17:25, 17:55, 18:30, 19:10, 20:00, 20:40
odjazdy z Krakowa - 6:40, 7:50, 9:10, 10:00, 10:40, 11:14, 12:08, 12:45, 13:42, 14:38, 15:20, 16:10, 16:30, 16:55, 17:34, 18:00, 18:50, 19:25, 19:50, 20:40, 21:12, 21:40, 22:15

Trasa Kraków - Żywiec - Rajcza (przewoźnik: Expres-bus)

odjazdy z Rajczy - 5:10, 10:00, 15:00
odjazdy z Krakowa - 10:50, 15:55, 19:45

Trasa Kraków - Rzeszów (przewoźnik: Marcel bus)

odjazdy z Krakowa - 10:00, 14:45, 18:00, 20:00, 22:00, 22:45
odjazdy z Rzeszowa - 6:00, 11:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00

Trasa Kraków - Busko Zdrój - Pińczów (przewoźnik: Mat-bus)

busy kursują jak w niedzielę

Trasa Kraków - Mielec (przewoźnik: Golden Trans)

odjazdy z Mielca - 6:00, 12:00, 15:00, 17:00
odjazdy z Krakowa - 8:30 D3, 15:35 D5, 18:30 D7 (D3, D5, D7 - stanowisko odjazdu)

Trasa Kraków - Tychy - Żory - Pawłowice Śl. - Jastrzębie - Wodzisław Śl. (przewoźnik: Drabas)

odjazdy z Wodzisławia Śl. - 08.00  14.00  
odjazdy z Krakowa - 13.15  18.15

// źródło: strony www przewoźników, profile FB, kontakt bezpośredni

Komentarze (0)

Dodaj komentarz jako pierwsza osoba!