busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Aktualności - strona 49

📅 poniedziałek 22 kwietnia, 23:08

Aktualizacja rozkładów, nowy dział Lotnisko Balice

💬 0

Dzisiaj zaktualizowane (skontrolowane) zostały następujące rozkłady:

Zmiany na linii Wrocław - Kraków, Cieszyn - Kraków, nowe rozkłady

💬 0

Od 11 marca 2014 do 13 marca 2014 kursy KRAKÓW WROCŁAW firmy LAJKONIK zostają zawieszone, następnie zgodnie z informacjami podanymi przez przewoźnika:

Remont Dworca Głównego w Krakowie

💬 0

W najbliższy poniedziałek 10 marca 2014 od godz. 22:00 rusza remont górnej płyty Dworca Autobusowego MDA w Krakowie. Przewidywany czas przebudowy to około trzy miesiące. Remont spowodowany jest złym stanem technicznym górnej płyty i został nakazany przez nadzór budowlany. Jak się okazało obecna eksploatacja górnej płyty jest dwukrotnie większa niż była zakładana podczas jej projektowania.

Podsumowanie ostatnich dni, nowe rozkłady, aktualizacje

💬 0

W ciągu ostatniego tygodnia witryna otrzymała szereg poprawek, niektóre z nich widoczne są gołym okiem inne zaś dotyczą zmian których wprost zobaczyć nie można. Po prawie dwóch latach zmieniony został motyw graficzny - nowy teraz jest bardziej żywy, w końcu doczekał się kolorów i chyba trafniej oddaje cel jakiemu służy ten serwis. Poniżej znajduje się zrzut przedstawiający różnice :)

Aktualizacja linii Kraków - Wrocław, Kraków - Gorlice i Kraków - Nowy Sącz

💬 0

Zgodnie z zapowiedzią od 1 marca obowiązują nowe rozkłady na liniach Kraków - Wrocław, Kraków - Gorlice i Kraków - Nowy Sącz. Oczywiście rozkłady zostały już zaktualizowane :-)

Zmiany rozkładów od 1 marca, nowe linie - Kraków - Dobczyce, Kraków - Jędrzejów

💬 0

Od 1 marca zmianie ulegną następujące rozkłady: KRAKÓW - NOWY SĄCZ (VOYAGER) KRAKÓW - GORLICE (VOYAGER) KRAKÓW - WROCŁAW (LAJKONIK, POLSKI BUS)

Nowe rozkłady Andrychów - Kraków, aktualizacja linii Wolbrom - Kraków

💬 0

W ubiegłym tygodniu do naszej bazy dodane zostały rozkłady na linii Andrychów - Kraków. Dzisiaj zaktualizowane zostały rozkłady MBM BUS linii Wolbrom - Kraków, teraz odjazdy busów zostały przeniesione z Dworca Głównego na ul. Ogrodową.

Nowe linie Wolbrom - Kraków i Gliwice - Kraków

💬 0

Miło nam poinformować że od dzisiaj na naszej stronie znajdują się rozkłady jazdy busów Wolbrom - Kraków oraz Gliwice - Kraków. Obecnie posiadamy już połączenia z 26 miastami. Wkrótce dodane zostaną kolejne rozkłady.

1 48 49 50 57