🐰 Wielkanoc 2024 🥚
Ze względu na Święta Wielkanocne mogą obowiązywać zmienione rozkłady jazdy, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z przewoźnikami. Rozkłady jazdy w sekcji Najbliższe odjazdy nie uwzględniają zmian na ten czas.
Najbliższe odjazdy autobusów i busów Lublin - Annopol
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
16:40 za 22 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
22:10 za 5h 52 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
5:40 jutro | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
8:35 jutro | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SOFTTRAVEL |
11:10 jutro | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
17:40 za 1h 22 min | Annopol ul. Rynek | SOFTTRAVEL |
19:36 za 3h 18 min | Annopol ul. Rynek | OMEGABUS |
19:40 za 3h 22 min | Annopol ul. Rynek | taniBUS |
8:40 jutro | Annopol ul. Rynek | taniBUS |
10:45 jutro | Annopol ul. Rynek | taniBUS |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Lublina do Annopola w dniu innym niż dzisiaj (29.03) i jutro (30.03) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Annopol - Lublin wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 501 777 970
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 24 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kraśnik - Gościeradów - Annopol ul. Rynek - Ożarów - Opatów - Kielce - Jędrzejów - Nagłowice - Szczekociny - Zawiercie - Siewierz - Katowice
kursuje codziennie | |
---|---|
8 | 10 |
kursuje codziennie | |
---|---|
12 | 36 |
19 | 36 |
Profil przewoźnika
⏳ czas przejazdu:
🌍 trasa przejazdu:
Lublin - Annopol
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. |
---|
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. |
---|
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 885 443 197
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 31 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Annopol ul. Rynek - Zawichost - Dwikozy - Sandomierz - Tarnobrzeg - Baranów Sandomierski - Padew Narodowa - Mielec
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 35 | 35 | 35 | 35 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 49 | 49 | 49 | 49 |
Profil przewoźnika
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 21 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niedrzwica Duża - Kraśnik - Gościeradów - Annopol ul. Rynek - Ożarów - Sandomierz - Koprzywnica - Łoniów - Osiek - Połaniec - Słupia - Solec-Zdrój - Stopnica - Busko-Zdrój
kursuje codziennie | |
---|---|
8 | 35 |
kursuje codziennie | |
---|---|
17 | 40 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 703 402 001 (2,58 zł/min)
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 20 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 8 - Niedrzwica Duża - Kraśnik - Annopol ul. Rynek - Zawichost - Dwikozy - Sandomierz - Łoniów - Połaniec - Słupia - Koszyce - Kraków
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 10 | 10 | |||||
13 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | ||
16 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
18 | 40 | 40 | |||||
22 | 10 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 40 | 40 | |||||
10 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | ||
13 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
15 | 45 | 45 | |||||
19 | 40 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 607 455 221
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 16 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Annopol ul. Rynek - Kraków
kursuje codziennie | |
---|---|
5 | 40 |
kursuje codziennie | |
---|---|
14 | 34 |
Profil przewoźnika
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 31 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kraśnik - Gościeradów - Annopol ul. Rynek - Maruszów - Ożarów - Ćmielów - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice
kursuje codziennie | |
---|---|
15 | 15 |
kursuje codziennie | |
---|---|
11 | 20 |
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź