Najbliższe odjazdy autobusów i busów Lublin - Biała Podlaska
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
14:25 za 22 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | BP Tour |
14:45 za 42 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | GARDENEXPRESS |
15:27 za 1h 24 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | BP Tour |
16:10 za 2h 7 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | BP Tour |
16:30 za 2h 27 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | GARDENEXPRESS |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
14:15 za 12 min | Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego | Kazimierz Chabros |
14:50 za 47 min | Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego | Kostrzewa |
15:20 za 1h 17 min | Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego | Kazimierz Chabros |
15:25 za 1h 22 min | Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego | Kostrzewa |
15:45 za 1h 42 min | Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego | Kazimierz Chabros |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Lublina do Białej Podlaskiej w dniu innym niż dzisiaj (28.03) i jutro (29.03) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Biała Podlaska - Lublin wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 703 302 500 (2,08 zł/min)
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 30 min
🌍 trasa przejazdu:
przez Parczew: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niemce - Lubartów - Niedźwiada - Działyń - Siemień - Parczew - Kolano - Kolonia Jabłoń - Wisznice - Rossosz - Łomazy - Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego
przez Radzyń Podlaski: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niemce - Lubartów - Czerwonka - Firlej - Łukówiec - Wola Skromowska - Kock - Borki - Radzyń Podlaski - Białka - Turów - Żakowola Radzyńska - Kąkolewnica Wschodnia - Grabowiec - Międzyrzec Podlaski - Rogoźnica - Rogoźniczka - Woroniec - Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego
kursuje codziennie | |
---|---|
9 | 20 |
kursuje codziennie | |
---|---|
12 | 20 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 25 | 8 | 25 | 8 | 25 |
14 | 25 | 14 | 25 | 14 | 25 |
15 | 27 | 15 | 27 | 15 | 27 |
16 | 10 | 16 | 10 | 16 | 10 |
17 | 50 | 17 | 50 | 17 | 50 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
4 | 55 | 4 | 55 | ||
6 | 40 | 6 | 40 | 6 | 40 |
12 | 00 35 | 12 | 00 35 | 12 | 00 |
18 | 00 | 18 | 00 | 18 | 00 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 607 629 665
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 14 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niemce - Lubartów - Firlej - Kock - Borki - Radzyń Podlaski - Turów II - Kąkolewnica - Międzyrzec Podlaski - Rogoźniczka - Woroniec - Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 15 | 6 | 15 | ||
7 | 20 | 7 | 20 | 7 | 20 |
10 | 40 | ||||
12 | 50 | 12 | 50 | 12 | 50 |
13 | 20 | 13 | 20 | 13 | 20 |
16 | 47 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 55 | ||||
9 | 50 | 9 | 50 | ||
10 | 20 | 10 | 20 | 10 | 20 |
14 | 15 | ||||
15 | 20 45 | 15 | 20 45 | 15 | 20 45 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 603 483 737
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 19 min (linia nr 1), 2 godz. 8 min (linia nr 2)
🌍 trasa przejazdu:
linia nr 1: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niemce - Lubartów - Firlej - Kock - Borki - Radzyń Podlaski - Kąkolewnica - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska Dworzec autobusowy
linia nr 2: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Radzyń Podlaski - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska Dworzec autobusowy
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 00 | ||||
14 | 45 | 14 | 45 | 14 | 45 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 30 | ||||
7 | 30 | 7 | 30 | 7 | 30 |
kursuje codziennie | |
---|---|
16 | 30 |
kursuje codziennie | |
---|---|
13 | 40 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 602 797 137
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 16 min
🌍 trasa przejazdu:
linia nr 1: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kock - Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego
linia nr 2: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Parczew - Jabłoń - Wisznice - Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 30 | ||||
7 | 00 | 7 | 00 | ||
10 | 20 | ||||
11 | 25 | 11 | 00 | 11 | 00 |
12 | 30 | 12 | 30 | 12 | 30 |
13 | 42 | ||||
17 | 30 | 17 | 30 | 17 | 30 |
19 | 25 | 19 | 25 | 19 | 25 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 15 | 6 | 15 | ||
7 | 10 | 7 | 10 | 7 | 10 |
9 | 10 | 9 | 10 | 9 | 10 |
11 | 30 | 11 | 30 | ||
13 | 25 | 13 | 25 | ||
14 | 00 50 | 14 | 50 | 14 | 50 |
16 | 40 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 52 | ||||
10 | 58 | ||||
16 | 40 | ||||
17 | 45 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 05 | ||||
6 | 15 | ||||
15 | 25 | 15 | 25 | 15 | 25 |
📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących
Zobacz również:
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź