🐰 Wielkanoc 2024 🥚
Zmiany u wybranych przewoźników w rozkładach jazdy w Święta znajdują się w dziale Aktualności, w pozostałych przypadkach prosimy o kontakt z przewoźnikami. Rozkłady jazdy w sekcji Najbliższe odjazdy nie uwzględniają zmian na ten czas.
Najbliższe odjazdy autobusów i busów Kraków - Krosno
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
14:45 za 28 min | Kraków Dworzec MDA | BARBARA |
15:15 za 58 min | Kraków Dworzec MDA | BARBARA |
15:45 za 1h 28 min | Kraków Dworzec MDA | BARBARA |
16:10 za 1h 53 min | Kraków Dworzec MDA | SAN-BUS |
16:15 za 1h 58 min | Kraków Dworzec MDA | NEOBUS |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
14:30 za 13 min | Krosno Dworzec autobusowy | BARBARA |
15:00 za 43 min | Krosno Dworzec autobusowy | BARBARA |
15:30 za 1h 13 min | Krosno Dworzec autobusowy | BARBARA |
15:55 za 1h 38 min | Krosno ul. Naftowa D.A. | SAN-BUS |
16:30 za 2h 13 min | Krosno Dworzec autobusowy | BARBARA |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Krakowa do Krosna w dniu innym niż dzisiaj (29.03) i jutro (30.03) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Krosno - Kraków wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 13 440 18 88, 605 935 521
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 50 min
🌍 trasa przejazdu:
linia nr 1: Kraków Dworzec MDA - Jasło - Krosno ul. Naftowa D.A. - Miejsce Piastowe - Rymanów - Besko - Zarszyn - Sanok - Zagórz - Lesko - Glinne - Uherce Mineralne - Olszanica - Stefkowa - Ustjanowa - Ustrzyki Dolne
linia nr 2: Kraków Dworzec MDA - Jasło - Krosno ul. Naftowa D.A. - Miejsce Piastowe - Rymanów - Besko - Zarszyn - Sanok - Zagórz - Lesko - Glinne - Uherce Mineralne - Bóbrka - Solina - Polańczyk
kursuje codziennie | |
---|---|
11 | 10 |
16 | 10 |
20 | 20 |
kursuje codziennie | |
---|---|
6 | 15 |
8 | 15 |
15 | 55 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 30 | ||||||
13 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
18 | 15 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 603 426 952, 603 426 953
⏳ czas przejazdu: 3 godz. 15 min
🌍 trasa przejazdu:
linia nr 1: Kraków Dworzec MDA - Pilzno - Brzostek - Kołaczyce - Jasło - Warzyce - Szebnie - Moderówka - Jaszczew - Potok - Krosno Dworzec autobusowy
linia nr 2: Pyrzowice - Bytom - Katowice - Kraków Dworzec MDA - Jasło - Krosno Dworzec autobusowy - Sanok - Lesko - Polańczyk
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | |
9 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
10 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
11 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
12 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
13 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
14 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
15 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
16 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
17 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
18 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
19 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
20 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
21 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 |
22 | 45 | 45 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | |
5 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
6 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
7 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
8 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
9 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
10 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
11 | 30 | 30 | 30 | 30 | |||
12 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
13 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
14 | 30 | 30 | 30 | 30 | |||
15 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
16 | 30 | 30 | 30 | 30 | |||
17 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
18 | 30 | 30 |
kursuje codziennie | |
---|---|
0 | 55 |
7 | 00 |
10 | 05 |
15 | 15 |
20 | 05 |
kursuje codziennie | |
---|---|
0 | 20 |
2 | 40 |
11 | 00 |
15 | 00 |
19 | 30 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 703 280 900 (1,29 zł/min)
⏳ czas przejazdu: 3 godz. 21 min
🌍 trasa przejazdu:
linia N3: Wrocław - Katowice - Kraków Dworzec MDA - Rzeszów - Krosno ul. Naftowa D.A. - Rymanów - Sanok
kursuje codziennie | |
---|---|
2 | 20 |
7 | 50 |
11 | 45 |
16 | 15 |
19 | 45 |
kursuje codziennie | |
---|---|
0 | 20 |
3 | 30 |
7 | 15 |
11 | 00 |
17 | 00 |
📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących
Zobacz również:
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź