busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Mszana Dolna Rabka-Zdrój - rozkład jazdy

Przewoźnicy: M-Bus / AKRO

📅 czwartek 2 lutego, 16:11

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Rabka-Zdrój - Mszana Dolna

Rabka-Zdrój → Mszana Dolna

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
16:30 za 19 minRabka-Zdrój Dworzec BusówM-Bus / AKRO
17:00 za 49 minRabka-Zdrój Dworzec BusówM-Bus / AKRO
17:30 za 1h 19 minRabka-Zdrój Dworzec BusówM-Bus / AKRO
18:00 za 1h 49 minRabka-Zdrój Dworzec BusówM-Bus / AKRO
18:30 za 2h 19 minRabka-Zdrój Dworzec BusówM-Bus / AKRO

Mszana Dolna → Rabka-Zdrój

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
16:30 za 19 minMszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.M-Bus / AKRO
17:00 za 49 minMszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.M-Bus / AKRO
17:30 za 1h 19 minMszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.M-Bus / AKRO
18:00 za 1h 49 minMszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.M-Bus / AKRO
18:30 za 2h 19 minMszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.M-Bus / AKRO

Rozkłady jazdy aktualizacja 07.01.2023 r.

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Rabki-Zdroju do Mszany Dolnej w dniu innym niż dzisiaj (2.02) i jutro (3.02) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Mszana Dolna - Rabka-Zdrój wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

⏳ czas przejazdu: 25 min

🌍 trasa przejazdu:

Rabka-Zdrój Dworzec Busów - Raba Niżna - Mszana Dolna Zespół Szkół Tech. Inf.

📈 ocena pasażerów: 3.6 (głosy: 23) • dodaj ocenę

z Rabki-Zdroju do Mszany Dolnej

pon. - pt.sobotaniedziela
630630
700 15 30 45700 30
800 15 30 45800 30
900 30900 30
1000 301000
1100 301100
1200 301200
1300 30 451300
1400 15 30 451400
1500 15 30 451500 30
1600 301600
1700 301700
1800 301800
1900 301900
2000

z Mszany Dolnej do Rabki-Zdroju

pon. - pt.sobotaniedziela
600 30 45600 30
700 15 30 45700 30
800 15 30800 30
900 30900 30
1000 301030
1100 301130
1200 301230
1300 15 30 451330
1400 15 30 451430
1500 15 301500 30
1600 301630
1700 301730
1800 301830
1900 30

🗺️ Trasa przejazdu

💬 Pytania i odpowiedzi (15)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Dominika

Odpowiedz

Dzień dobry, jaka jest cena biletu na trasie Mszana Dolna - Rabka-Zdrój i czy oferujecie bilet miesięczny?

Basia ❤️

Teraz cena biletu to 7 zł.

Iza

Odpowiedz

Czy można prosić o aktualny obowiązujący od jutra tj. 1.09.2021 r. rozkład busów?

busy-krk.pl ❤️

Rozkład jazdy został zaktualizowany i obowiązuje od 1 września 2021 r. 😃

Nikola

Odpowiedz

Czy w niedzielę kursują jakieś busy?

busy-krk.pl ❤️

Niestety busy nie kursują w niedziele 😐

Pasażer ❤️

W niedziele jedynie kursy RAB-BUS z Krakowa do Rabki przez Mszanę.

Julka

Odpowiedz

Czy można wiedzieć jaka jest cena biletu z Mszany Dolnej do Rabki-Zdroju?

busy-krk.pl ❤️ 2

Obecnie bilet kosztuje 5 zł 😀

Marek

Odpowiedz

Witam, czy jest jakiś bus po 20 z Mszany do Rabki?

Ela ❤️

M-Bus kursuje tylko do 19:30 z Mszany Dolnej.

Pasażer ❤️

RAB-BUS z Krakowa do Rabki przez Mszanę jest na dworcu około 20:10.

Gabrysia

Odpowiedz

Ile kosztuje bilet miesięczny z Rabki-Zdrój do Mszany Dolnej?

Pasażer

Odpowiedz

Czy o godz. 14 wrócę czymś z Rabki do Mszany Dolnej?

busy-krk.pl ❤️ 1

Od poniedziałku do piątku o 14:00 jedzie bus w stronę Mszany Dolnej, w soboty o 15:00. Póki co tylko w niedziele kursy są zawieszone.

📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących

Zobacz pozostałe połączenia z Mszany Dolnej