busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Nisko Kraków - rozkłady jazdy

Przewoźnicy: BusMax i Trans Hans

niedziela 20 maja, 15:44

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Kraków - Nisko

z Krakowa do Niska

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
15:45 za 1 minDworzec MDATrans Hans
17:20 za 1h 36 minDworzec MDATrans Hans
17:40 za 1h 56 minDworzec MDABusMax
18:40 za 2h 56 minDworzec MDATrans Hans
19:40 za 3h 56 minDworzec MDABusMax

z Niska do Krakowa

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
15:50 za 6 minPlac WolnościBusMax
16:40 za 56 minPlac WolnościTrans Hans
18:10 za 2h 26 minPlac WolnościBusMax
3:10 jutroPlac WolnościBusMax
3:50 jutroPlac WolnościTrans Hans

Rozkłady jazdy aktualizacja 03/07/2017

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów i busów z Krakowa do Niska w dniu innym niż dzisiaj (20.05) i jutro (21.05) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy.
Połączenia na trasie Nisko - Kraków wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

☎ tel./rezerwacja: 600 167 301, 84 639 85 86 czas przejazdu: 3 godz. 30 min
trasa przejazdu:

KRAKÓW - Tarnobrzeg - Stalowa Wola - NISKO - Janów Lubelski - Frampol - Biłgoraj - Zwierzyniec - Szczebrzeszyn - Zamość

ocena pasażerów:
2.9 (głosy: 197)

z Krakowa do Niska

pon. - pt.sobotaniedziela
730730730
110011001100
130013001300
174017401740
194019401940
2150 2150

z Niska do Krakowa

pon. - pt.sobotaniedziela
310310310
550550550
855855855
121512151215
155015501550
1810 1810

kurs oznaczony kolorem czerwonym jest wykonywany tylko w piątek

Profil przewoźnika

☎ tel./rezerwacja: 605 205 611, 15 649 35 54 czas przejazdu: 3 godz. 40 min
trasa przejazdu:

KRAKÓW - Połaniec - Osiek - Łoniów - Tarnobrzeg - Sandomierz - Gorzyce - Zaleszany - Stalowa Wola - NISKO

ocena pasażerów:
3.1 (głosy: 60)

z Krakowa do Niska

pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
8454545454545
10202020202020
1125252525252525
1350505050505050
1545454545454545
1720202020202020
1840404040404040
2000000000000000
21101010

z Niska do Krakowa

pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
3505050505050
5303030303030
625252525252525
840404040404040
1030303030303030
1215151515151515
1325252525252525
1510101010101010
16404040

Informacje dodatkowe


Ceny biletów Nisko Kraków

Przystanki Nisko Kraków

Jak dojechać na lotnisko Balice