busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Rybnik Katowice - rozkłady jazdy

Przewoźnicy: INTER

poniedziałek 20 listopada, 6:54

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Katowice - Rybnik dzisiaj po godzinie

z Katowic do Rybnika

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
7:15 za 21 minKatowice PKPINTER
7:45 za 51 minKatowice PKPINTER
8:15 za 1h 21 minKatowice PKPINTER
8:45 za 1h 51 minKatowice PKPINTER
9:15 za 2h 21 minKatowice PKPINTER

z Rybnika do Katowic

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
7:20 za 26 minRybnik D.A.INTER
7:50 za 56 minRybnik D.A.INTER
8:20 za 1h 26 minRybnik D.A.INTER
8:50 za 1h 56 minRybnik D.A.INTER
9:20 za 2h 26 minRybnik D.A.INTER

Rozkłady jazdy aktualizacja 17/09/2017

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów i busów z Katowic do Rybnika w dniu innym niż dzisiaj sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy.
Połączenia na trasie Rybnik - Katowice wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

☎ tel./rezerwacja: 691 602 602 czas przejazdu: 50 min
trasa przejazdu:

KATOWICE Dworzec PKP - Przegędza - RYBNIK Dworzec autobusowy

ocena pasażerów:
3.1 (głosy: 244)

z Katowic do Rybnika

pon. - pt.sobotaniedziela
515515515
615615615
715 45715715
815 45815815
915 45915915
101510151015
111511151115
121512151215
131513151315
1415 4514151415
1515 4515151515
1615 4516151615
1715 4517151715
1815 4518151815
191519151915
201520152015
211521152115
221522152215

z Rybnika do Katowic

pon. - pt.sobotaniedziela
450450450
550550550
620 50650650
720 50750750
820 50850850
920 50950950
105010501050
115011501150
125012501250
135013501350
1420 5014501450
1520 5015501550
1620 5016501650
1720 5017501750
185018501850
195019501950
205020502050
215021502150