Najbliższe odjazdy autobusów i busów Lublin - Sandomierz
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
13:45 za 8 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
15:35 za 1h 58 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | TRANS BUS |
16:40 za 3h 3 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
22:10 za 8h 33 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | taniBUS |
5:40 jutro | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
14:03 za 26 min | Sandomierz Brama Opatowska | SINBUS |
17:00 za 3h 23 min | Sandomierz Dworzec autobusowy | SOFTTRAVEL |
18:30 za 4h 53 min | Sandomierz Dworzec autobusowy | SOFTTRAVEL |
19:10 za 5h 33 min | Sandomierz Brama Opatowska | taniBUS |
8:10 jutro | Sandomierz Brama Opatowska | taniBUS |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Lublina do Sandomierza w dniu innym niż dzisiaj (19.04) i jutro (20.04) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Sandomierz - Lublin wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel.: 703 402 001 (2,58 zł/min)
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 50 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 8 - Niedrzwica Duża - Kraśnik - Annopol - Zawichost - Dwikozy - Sandomierz Brama Opatowska - Łoniów - Połaniec - Słupia - Koszyce - Kraków
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 10 | 10 | |||||
13 | 45 | 45 | 45 | 45 | 45 | ||
16 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
18 | 40 | 40 | |||||
22 | 10 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 | 10 | |||||
10 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | ||
13 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
15 | 15 | 15 | |||||
19 | 10 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 885 443 197
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 7 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Annopol - Zawichost - Dwikozy - Sandomierz Brama Opatowska - Tarnobrzeg - Baranów Sandomierski - Padew Narodowa - Mielec
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 35 | 35 | 35 | 35 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 15 | 15 | 15 | 15 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 607 455 221
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 47 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kraśnik - Annopol - Zawichost - Sandomierz Brama Opatowska - Samborzec - Łoniów - Połaniec - Nowy Korczyn - Opatowiec - Kraków
kursuje codziennie | |
---|---|
5 | 40 |
kursuje codziennie | |
---|---|
14 | 03 |
Profil przewoźnika
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 2 godz. 7 min
🌍 trasa przejazdu:
linia nr 1: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niedrzwica Duża - Kraśnik - Gościeradów - Annopol - Ożarów - Sandomierz Dworzec autobusowy - Koprzywnica - Łoniów - Osiek - Połaniec - Słupia - Solec-Zdrój - Stopnica - Busko-Zdrój
linia nr 2: Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Niedrzwica Duża - Kraśnik - Gościeradów - Annopol - Ożarów - Sandomierz Dworzec autobusowy - Tarnobrzeg - Baranów Sandomierski - Padew Narodowa - Mielec - Radomyśl Wielki - Tarnów - Czchów - Łososina Dolna - Tęgoborze - Nowy Sącz - Łabowa - Krynica-Zdrój - Muszyna
kursuje codziennie | |
---|---|
8 | 35 |
kursuje codziennie | |
---|---|
17 | 00 |
kursuje codziennie | |
---|---|
7 | 00 |
kursuje codziennie | |
---|---|
18 | 30 |
📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących
Zobacz również:
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź