busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Sosnowiec Kraków - rozkłady jazdy

Przewoźnicy: KAYATRANS

poniedziałek 24 lipca, 8:33

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Kraków - Sosnowiec dzisiaj po godzinie

z Krakowa do Sosnowca

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
8:40 za 7 minDworzec MDAKAYATRANS
9:35 za 1h 2 minDworzec MDAKAYATRANS
10:40 za 2h 7 minDworzec MDAKAYATRANS
11:40 za 3h 7 minDworzec MDAKAYATRANS
12:40 za 4h 7 minDworzec MDAKAYATRANS

z Sosnowca do Krakowa

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
9:40 za 1h 7 minpomnik KiepuryKAYATRANS
10:40 za 2h 7 minpomnik KiepuryKAYATRANS
11:40 za 3h 7 minpomnik KiepuryKAYATRANS
12:40 za 4h 7 minpomnik KiepuryKAYATRANS
14:40 za 6h 7 minpomnik KiepuryKAYATRANS

Rozkłady jazdy aktualizacja 06/07/2017

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów i busów z Krakowa do Sosnowca w dniu innym niż dzisiaj sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy.
Połączenia na trasie Sosnowiec - Kraków wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

☎ tel./rezerwacja: 519 101 454 czas przejazdu: 1 godz. 27 min
trasa przejazdu:

KRAKÓW Dworzec MDA - Dąbrowa Górnicza - SOSNOWIEC pomnik Kiepury

ocena pasażerów:
2.9 (głosy: 243)

z Krakowa do Sosnowca

kursuje codziennie
720
840
935
1040
1140
1240
1435
1535
1640
1740
1840
1940

z Sosnowca do Krakowa

kursuje codziennie
520
620
720
820
940
1040
1140
1240
1440
1540
1650
1800

Sprawdź również


Ceny biletów do Sosnowca z Krakowa

Skąd odjeżdżają busy do Sosnowca z Krakowa

Jak dojechać na lotnisko Balice