busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 poniedziałek 15 kwietnia, 14:26

Albatros wprowadza nowe rozkłady i rezygnuje z Wrocławia

Albatros wprowadza nowe rozkłady i rezygnuje

Nowości a raczej zmian na linii Kraków - Wrocław ciąg dalszy. Ostatnio pisaliśmy o nowej linii G14 realizowanej przez PolskiBusGold na trasie Kraków - Wrocław. Teraz kolej na Albatros bus. Dzisiaj na Facebooku Albatros bus poinformował, że od jutra obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy. Co nowego?

Opole i Wrocław znika z rozkładów

Albatros skraca trasę przejazdu - z rozkładówki znikają Opole i Wrocław. Dodatkowo zrezygnowano z podziału na dwie linie jak było to dotychczas. Na nowej trasie autobusy będą kursować dwa razy w ciągu dnia przez cały tydzień.

Odjazdy z Dworca MDA w Krakowie w kierunku Katowic/Gliwic odbywać się będą w godzinach 10:10 i 14:10. W kierunku Przemyśla z Krakowa autobusy będą natomiast odjeżdżać o 17:50 i 20:10.

Rezygnacja z kursów do Wrocławia wydaje się być podyktowana wysokim obłożeniem tej trasy przez PolskiBus i zapewne dotychczas było to zupełnie nie rentowne. Przypomnijmy również, że obok NEOBUSa jest to jedyny dalekobieżny przewoźnik, który zatrzymuje się również obok Lotniska Balice w Krakowie.

Jesteśmy w trakcie aktualizacji bazy rozkładów jak również informacji na temat Lotniska Balice. 

Dowiedz się więcej o lotnisku tutaj

Sprawdź rozkłady jazdy autobusów do Krakowa tutaj

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź