busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 poniedziałek 15 lipca, 17:40

Drugie urodziny serwisu busy-krk.pl!

730 dni, 17520 godzin albo po prostu 2 lata - 28.04.2014 r. to dzisiaj są nasze drugie urodziny!!! ;)

Przez ten czas sporo się zmieniło - nowa szata graficzna, nowy hosting, mnóstwo zmian w funkcjonowaniu serwisu, które nie zawsze były widoczne "gołym" okiem i przede wszystkim ponad 40 miast z łączną sumą 300 rozkładów.

busy-krk.pl - drugie urodziny

Serwis w chwili uruchomienia obsługiwał tylko jedną linię - Limanowa - Kraków, drugim w kolejności miastem był Jordanów i tak z biegiem czasu baza była powiększana, kolejne rozkłady były dodawane m. in. Katowice, Wrocław, Kielce. Rosnące zainteresowanie serwisem wymusiło rozwój witryny, pojawiły się nowe podstrony - Czas przejazdu, Przystanki, Cennik biletów i najnowszy dział, dzięki któremu można łatwo sprawdzić w jaki sposób i w jakiej cenie można z Lotniska Balice Kraków dojechać na Dworzec MDA w Krakowie.

Ze względu na rosnącą popularność uruchomiliśmy też oficjalny profil na Facebooku, który w chwili pisania tego artykułu został polubiony 243 razy :), wczoraj rozszerzyliśmy swoją działalność w sieciach społecznościowych o Google+ - zapraszamy do obserwowania nas również na G+ ;)

Co dalej? Planujemy oczywiście zwiększyć naszą bazę rozkładów o kolejne miasta, wkrótce witryna zostanie przetłumaczona na język angielski (kwestią otwartą zostaje jeszcze zasięg jaki obejmie tłumaczenie), zmianie ulegnie również system wyświetlania lokalizacji przystanków początkowych i końcowych.

Dziękujemy za ten czas i życzmy samych miłych, tanich, komfortowych i bezpiecznych podróży!

Administracja busy-krk.pl

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź