busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 poniedziałek 4 marca, 18:09

Interpalm - autobusy widmo

Interpalm - autobusy widmo

Ponad miesiąc temu wyłączyliśmy wyświetlanie rozkładów jazdy przewoźnika Interpalm na trasie Kraków - Cieszyn ze względu na dochodzące do nas sygnały od pasażerów o problemach z planowym wykonywaniem  kursów.

Dodatkowo na stronie internetowej Dworca w Krakowie próżno było szukać rozkładów jazdy tego przewoźnika. Sytuacja zmieniła się po kilku dniach, rozkłady zostały przywrócone, dlatego my też zdecydowaliśmy się ponownie zamieścić rozkłady jazdy na naszej stronie.

Sytuacja jednak nie uległa poprawie - nadal otrzymujemy maile od was, że kursy nie są wykonywane zgodnie z planem. Dodatkowo czytając komentarze na Facebooku jak i pod wizytówką Google Interpalmu wygląda na to, że kursy są wykonywane praktycznie na zasadzie loterii i nawet posiadanie biletu zakupionego online na stronie przewoźnika nie daje żadnej pewności, że ten kurs zostanie wykonany...

Dlatego z racji, że nic nie wskazuje na to aby sytuacja uległa poprawie, od wczoraj przy rozkładach jazdy Interpalmu zamieszczona jest następująca adnotacja:

*Z informacji jakie do nas docierają drogą mailową od pasażerów firma nie wykonuje wszystkich kursów zgodnie z rozkładem. Dla pewności prosimy kontaktować się z przewoźnikiem w tej sprawie.

Dodatkowo nazwa przewoźnika w sekcji Najbliższe odjazdy została oznaczona kolorem czerwonym. Informacje te będą się wyświetlać do 31 sierpnia. Po tym dniu rozkłady zostaną prawdopodobnie usunięte z serwisu, ponieważ nie chcemy w żaden sposób wprowadzać w błąd potencjalnych pasażerów.

Jeśli posiadacie jakieś informacje na ten temat to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (3)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Nyx

Odpowiedz

Tak, z tego co mi wiadomo Interpalm upadł, podobno mieli jakieś problemy finansowe, ale nie wiem czy to prawda. Na szczęście są inne, bardziej rzetelne firmy działające na trasie Kraków - Bielsko i Kraków - Cieszyn :)

ddd

Odpowiedz

Ponoć Interpalm padł już zupełnie - prawda to?

podróżnik

Odpowiedz

W zeszłą niedzielę na trasie Andrychów - Kraków akurat zostałem uratowany przez Interpalm, po 20 jak dobrze pamiętam miał jechać Janiso, jeszcze jeden przewoźnik(nie chcę wprowadzać w błąz) oraz interpalm którego się nie spodziewałem :D Ale jednak w ostatnim czasie interpalmów cześciej nie ma niż są, bardzo mi się podoba dbałość o pasażerów z waszej strony, pozdrawiam :)