busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 poniedziałek 15 kwietnia, 15:12

Już jutro - 25 jubileuszowe Dni Niepołomic

Już jutro - 25 jubileuszowe Dni Niepołomic

W dniach od 3 do 5 czerwca odbędą się 25 jubileuszowe Dni Niepołomic. W 3 dniowym programie przewidziano prawie 20 000 minut atrakcji!

Program imprezy został podzielony na 150 "punktów". Tradycyjnie jednym z najważniejszych elementów Dni Niepołomic to muzyka. W tym rok na pięknym dziedzińcu zamku wystąpi Zbigniew Wodecki, Kasia Popowska i zespół Afromental. Poza koncertami bardzo ważnym wydarzeniem będzie mecz piłkarski "Niepołomice kontra Reszta Świata", który odbędzie się niedzielę o godzinie 15 na stadionie Puszczy Niepołomice. Środki z tego wydarzenia zostaną przeznaczone na bardzo kosztowną rehabilitację 11-letniej Julki Kołodziej. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, głównie za sprawą piłkarzy, którzy w nim wystąpią. Mówi się o byłych graczach Wisły Kraków, Puszczy Niepołomice a także... strażakach z lokalnego OSP :)

Rozkłady jazdy busów z Krakowa do Niepołomic

Poza dobrą muzyką i atrakcjami sportowymi będziemy mieli również okazję wziąć udział w loterii charytatywnej. W sumie nagród do wylosowania będzie około 150 m.in.:

  • sprzęt AGD
  • sprzęt komputerowy
  • karnety na zajęcia sportowe
  • tablet
  • piłkę nożną z autografem prezesa Inter Mediolanu,
  • zestawy kosmetyków

Główną nagrodą w tym roku jest samochód Nissan Micra. Losowanie odbędzie się w niedzielę o godz. 19.00 w Parku Miejskim. Cena pojedynczego losu to zaledwie 5 zł.

Pełny program Dni Niepołomic znajduje się tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z nim - do zobaczenia w Niepołomicach:)

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź