busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 sobota 18 maja, 15:58

Już w sierpniu pojedziemy autobusem z Krakowa do Budapesztu

Kraków - Budapeszt z Lux Express

Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki - zwykło się mówić i już wkrótce podróż do stolicy Węgier nie będzie żadnym problemem aby spełnić chociaż... połowicznie to przysłowie.

Dzisiaj Lux Express za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku oznajmił, że od 1 sierpnia uruchamia nowe połączenie Warszawa - Kraków - Budapeszt. Dziennie wykonywany będzie 1 kurs a czas przejazdu z Krakowa do Budapesztu to nieco ponad 6 godzin (6h 15min), w przypadku Warszawy czas podróży wydłuży się do prawie 11 godzin (10h 55min).

Przystanki

Autokary będą zatrzymywać się w Warszawie na przystanku Metro Marymont, w Krakowie na Dworcu MDA przy ul. Bosackiej a w Budapeszcie na przystanku Népliget metro.

Ceny biletów

Ceny biletów są atrakcyjne, zwłaszcza, że jakby nie patrzeć jest to podróż międzynarodowa. Maksymalna cena biletu do Budapesztu z Warszawy to 74 zł a z Krakowa 58 zł. Przy okazji musimy wspomnieć, że do końca sierpnia trwa promocja i za bilety możemy zapłacić odpowiednio 45 zł (Warszawa - Budapeszt) i 35 zł (Kraków - Budapeszt). Ilość biletów jest oczywiście ograniczona i aby skorzystać z promocji to przy zakupie biletu należy podać kod: budapeszt.

Lux Express coraz odważniej działa na naszym rynku i prócz lokalnych połączeń zaczyna oferować również międzynarodowe co nas bardzo cieszy.

Dajcie znać co sądzicie o tym połączeniu:)

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (1)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Jovita

Odpowiedz

Super, rewelacja!!! Mam nadzieję, że wkrótce do listy kursów dołączy również Wiedeń. Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej, że korzystam i jestem bardzo zadowolona z miłej obsługi, komfortu jazdy i oczywiście ceny. Oby tak dalej, życzę wielu sukcesów i zadowolonych miłych klientów