busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 wtorek 21 maja, 5:14

Nowa odsłona serwisu busykrk.pl

Nowa odsłona serwisu busykrk.pl

Po blisko dwóch miesiącach prac w końcu udostępniamy dla Was odświeżoną wersję naszego serwisu. Zmian jest sporo, dlatego zapraszamy do streszczenia:)

Nowy wygląd

Jak pewnie zdążyliście zauważyć odświeżony został wygląd strony - postawiliśmy przede wszystkim na czytelność i mamy nadzieję, że natłok cyferek i liter, który dał się zauważyć w poprzednim szablonie teraz już nie będzie dokuczał.

Szybkość

Największe zmiany serwis przeszedł "w środku". Przede wszystkim powinien skrócić się czas wczytywania strony. Zmiany powinni odczuć zwłaszcza użytkownicy urządzeń mobilnych.

Pełne trasy przejazdu

Dodaliśmy nową funkcjonalność - wyświetlanie pełnych tras przejazdu. Ze względu na sporą ilość zapytań drogą mailową zdecydowaliśmy się rozwiązać ten problem. Na chwilę obecną działa ona tylko na trasie Jordanów - Kraków i można ją sprawdzić tutaj. Systematycznie będziemy to wdrażać na pozostałe połączenia.

Nowe aktualności

Zmieniliśmy stronę główną - teraz najważniejsze wiadomości np. zmiany w okresie świątecznym będą zdecydowanie bardziej widoczne i czytelne

Nowy system rezerwacji

Uproszczony został również system rezerwacji biletów dostępny tutaj 

Nowy poradnik jak dojechać na lotnisko Balice

Gruntownie przeredagowaliśmy poradnik jak dojechać na lotnisko Balice z Dworca Głównego w Krakowie. Znajdują się tam również mapy z miejscami odjazdów - jest znacznie lepiej niż było :)

i wiele wiele innych...

Poprawiony został system generowania sekcji przystanki i ceny biletów. Ze względu na wymogi UE musieliśmy również dodać powiadomienie o korzystaniu z plików cookie no ale jak trzeba to trzeba.

Dajcie znać czego Wam brakuje w naszym serwisie - każdą z propozycji rozważymy :)

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź