busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 niedziela (niehandlowa) 19 maja, 15:41

Podsumowanie ostatnich dni, nowe rozkłady, aktualizacje

W ciągu ostatniego tygodnia witryna otrzymała szereg poprawek, niektóre z nich widoczne są gołym okiem inne zaś dotyczą zmian których wprost zobaczyć nie można. Po prawie dwóch latach zmieniony został motyw graficzny - nowy teraz jest bardziej żywy, w końcu doczekał się kolorów i chyba trafniej oddaje cel jakiemu służy ten serwis. Poniżej znajduje się zrzut przedstawiający różnice :)

Nowy motyw graficzny

Zmian doczekał się też moduł odpowiedzialny za wyświetlanie rozkładów, czasami zdarzało się, że przewoźnicy w piątek oferowali dodatkowe kursy których w ciągu całego tygodnia nie wykonują, w takiej sytuacji wyświetlany był rozkład dzień po dniu co prowadziło do lekkiego bałaganu, teraz takie kursy oznaczane są czerwonym kolorem w tabeli a informacja o nich zamieszczona jest poniżej rozkładu - mamy nadzieję, że tą zmianę odbiorą Państwo pozytywnie. Zmieniony został również wygląd działu Aktualności - powiększone zostały nagłówki, które po kliknięciu przenoszą do pełnej treści artykułu.

Dodane zostały również nowe rozkłady: Proszowice - Kraków i Jasło - Kraków. Informacje dotyczące czasu podróży znajdują się w profilach przewoźników. Kolejne rozkłady już niebawem.
W poniedziałek zaktualizowane zostały rozkłady na linii Rabka Zdrój - Kraków obydwu przewoźników (EDMAR i RAB-BUS).

Wkrótce rusza remont Dworca Głównego w Krakowie, wyznaczone zostały tymczasowe miejsca odjazdu dla busów - postaramy się jutro napisać osobny artykuł na ten temat.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku. Życzymy miłego weekendu.

Pozdrawiamy!

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź