busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 piątek 1 marca, 16:19

Podsumowanie tygodnia 05.06 - 12.06

Podsumowanie drugiego tygodnia

Ostatnie siedem dni minęły pod znakiem wyjątkowych promocji na trasie Kraków - Kielce - Warszawa. Nie zabrakło jednak również innych niespodzianek oraz nowych funkcjonalności w naszym serwisie.

We wtorek Polski Bus uruchomił promocję, która trwała zaledwie 17 godzin. Osoby, które w tym czasie zarezerwowały bilet z Krakowa do Warszawy za bilet zapłaciły jedyne 4 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.
Podejrzewamy, że bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki sądząc po komentarzach spóźnionych osób na Facebooku, które już nie zdarzyły na tanie bilety. Pula była niestety ograniczona.

Kraków Warszawa już od 4 zł!

Wtorek nie należał jednak tylko do Polskiego Busa. Spore zmiany swoim pasażerom zafundował NEOBUS, który poza zmianą rozkładów jazdy do Wrocławia, wykreślił z dotychczasowej trasy przejazdu Dębice i Tarnów. Dzięki temu czas podróży z Krakowa do Rzeszowa skrócił się do niecałych 2 godzin.

NEOBUS przyśpiesza! Kraków Rzeszów w niecałe 2h

W środę Polski Bus zaskoczył ponownie promocją, jednak na trochę zmienionych zasadach. Cena biletu z Krakowa do Warszawy wzrosła do 7 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Bilety można jeszcze rezerwować do dzisiaj jednak dotyczy to kursów wykonywanych w dniach od 15 do 18 czerwca.

Szczęśliwa siódemka z Polskim Busem

Dzień później, również Lux Express uruchomił ciekawą promocję. Za bilety kupione od 11.06 do 21.06 na połączenie Kraków - Warszawa w lipcu zapłacimy nawet 5 zł. W przypadku połączenia Kielce – Warszawa cena biletu zaczyna się od zaledwie… 3 zł.
Dzięki temu za blisko 300 kilometrowe podróże płacimy niewiele więcej niż za bilety jednoprzejazdowe komunikacji miejskiej w Krakowie.

Wakacyjne podróże z Lux Express za grosze

W ciągu ostatnich dni zaszło również parę zmian wewnątrz serwisu. Dodaliśmy kilka nowych połączeń oraz wprowadziliśmy system oceniania przewoźników przez pasażerów. Więcej o tych zmianach już wkrótce w osobnym artykule.

Tymczasem życzymy miłego weekendu, oby „w trasie” bo pogoda tego wymaga:)

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź