busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 sobota 18 maja, 14:57

Podsumowanie tygodnia 29.05 - 4.06

Tym wpisem rozpoczynamy nowy cykl Aktualności, w których to będziemy podsumowywać ostatnie 7 dni ze świata komunikacji publicznej.

Zaczynamy od nowości wprowadzonych przez firmę SZWAGROPOL.

Od 2 czerwca przewoźnik wprowadził możliwość płacenia kartą w swoich autokarach. Dzięki temu problem z drobnymi podczas kupowania biletów powinien znacząco się zmniejszyć. Za bilety można będzie zapłacić również telefonem, oczywiście zbliżeniowo :)

Uważamy, że na taki krok powinien zdecydować się każdy przewoźnik, dla którego liczy się również komfort pasażerów. Od nas SZWAGROPOL otrzymuje 6+ za tą decyzję.

NEOBUS zmienia rozkłady jazdy

W środę NEOBUS ogłosił, że od 9 czerwca zmianie ulegną rozkłady jazdy na liniach do Warszawy i Wrocławia. Dodatkowo poza zmianą godzin odjazdu zrezygnowano z wjazdu do Dębicy i Tarnowa. Nowe rozkłady są już uwzględnione w kalendarzu rezerwacji.

Zmiany na busy-krk.pl

W tym tygodniu odświeżony został również serwis busy-krk.pl. Na podstronie z rozkładami jazdy - busy-krk.pl/rozklady-jazdy/ wprowadzona została wyszukiwarka ułatwiająca odszukanie miasta z dostępnej listy. Poprawiony został również dosyć istotny błąd uniemożliwiający korzystanie z menu na urządzeniach mobilnych. Wkrótce kolejne nowości.

Na tym kończymy nasze pierwsze, krótkie podsumowanie. Do następnego wpisu :)

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź