busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 wtorek 21 maja, 6:01

PolskiBus.com nie daje za wygraną, zmiana połączeń na trasie Kraków - Warszawa od 2 marca

PolskiBus - nowe połączenia

Wczoraj pisaliśmy o estońskim przewoźniku, który to 5 marca zadebiutuje na krajowym rynku połączeń na trasie Kraków - Warszawa. Dzisiaj PolskiBus.com ogłosił, że dotychczasowa linia P6 (Zakopane - Kraków - Kielce - Warszawa) ulegnie drobnej lecz dosyć istotnej zmianie.

Długo nie musieliśmy więc czekać na odpowiedź największego przewoźnika w kraju. Jednak PolskiBus.com nie zdecydował się na zwiększenie częstotliwości kursów na trasie Kraków - Warszawa, nadal jest ich 10. Również godziny odjazdów pozostały bez zmian. Zmieniła się natomiast trasa przejazdu. Teraz autokary zatrzymywać się będą również w Radomiu, co pozwoli zwiększyć siatkę połączeń jaką obecnie ma PolskiBus.com.

Dzięki temu obłożenie autokarów linii P6 od marca zamiast zmaleć, znacznie się zwiększy. Ten ruch nie jest z pewnością na rękę dotychczasowym przewoźnikom, którzy wykonywali połączenia z Radomia do Krakowa. Mowa tutaj o BP Tour i EXPRESSBUS, jednak należy zaznaczyć, że obydwie firmy przelotowo zatrzymywały się w Radomiu, gdyż miejscem docelowym jest Lublin.

Zmiany dotyczyć będą również linii P10 (Rzeszów - Ostrowiec Św. - Warszawa). Na tej trasie autokary od 2 marca również będą się zatrzymywać w Radomiu, dzięki czemu ilość połączeń Warszawa - Radom wykonywanych przez PolskiBus.com będzie wynosić 15 na dzień.

Rezerwacja biletów ruszyła dzisiaj i ceny zaczynają się już od 1zł + 1zł za rezerwację, szczegóły tutaj.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź