busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 niedziela (niehandlowa) 19 maja, 12:39

[AKTUALIZACJA 26.11.2016] Zdejmujemy rozkłady jazdy firmy INTERPALM z serwisu busy-krk.pl do odwołania

Zdejmujemy rozkłady jazdy firmy INTERPALM z s

Rzadko informujemy o takich krokach ale dla dobra użytkowników serwisu musieliśmy podjąć takie kroki.

Otrzymujemy od Was informacje, że w naszym serwisie zamieszczone są nieaktualne rozkłady jazdy przewoźnika Interpalm.

Rozkłady te były zgodne z tym co znajdowało się na oficjalnej stronie przewoźnika, można to sprawdzić klikając tutaj. Jednak czytając ostatnie komentarze pasażerów na profilu firmy na Facebooku oraz maile jakie do nas trafiają można dojść do wniosku, że rzeczywiście coś jest nie tak. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej sprawie i sytuacja wygląda następująco - przy próbie zakupienia biletu online za pośrednictwem strony firmowej na liście dostępnych kursów nie ma wszystkich, które są zamieszczone w dziale Rozkłady jazdy (!). Dodatkowo przy próbie wyszukiwania rozkładów jazdy na stronie Dworca MDA w Krakowie nie otrzymujemy żadnych wyników odnośnie firmy Interpalm. Kontakt bezpośredni z firmą jest bardzo utrudniony dlatego postanowiliśmy zdjąć rozkłady jazdy z naszego serwisu aby nie wprowadzać w błąd pasażerów do czasu opublikowania jakiegokolwiek komunikatu przez firmę Interpalm w sprawie wykonywania kursów.

Jeśli korzystaliście z usług tej firmy w ostatnim czasie dajcie znać w komentarzach. O ewentualnych postępach w temacie będziemy informować. Tymczasem życzymy miłego weekendu.

// AKTUALIZACJA 24.07.2016 r.

Rozkłady jazdy ponownie pojawiły się na stronach Dworca w Krakowie dlatego przywróciliśmy je do naszej bazy.

// AKTUALIZACJA 26.11.2016 r.

Z informacji jakie do nas dotarły próżno szukać autobusów tej firmy na Dworcu MDA w Krakowie. Kontakt z przewoźnikiem praktycznie nie istnieje, dlatego dla dobra potencjalnych pasażerów postanowiliśmy usunąć rozkłady jazdy tego przewoźnika z naszego serwisu aby nie wprowadzać w błąd.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (11)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Marek

Odpowiedz

Też skorzystałem 3 razy z usług tego warcholstwa. Takiego bydła jak Interpalm nie spotkałem wcześniej w swoim życiu. Kierowca niespełna rozumu i o nikłych umiejętnościach prowadzenia, traktował pasażerów jak inwentarz. A większość się na to godziła. Skąd biorą sie tacy ludzie, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie?

Bimbom

Odpowiedz

Jeździłam tymi autobusami regularnie przez 4 lata, Kraków-Cieszyn. Jestem ciekawa, co się stało. Nie mieli przecież konkurencji; ich autobusy jeździły pełne. Do tego wifi i zupełnie spoko, a niektórzy fajni, kierowcy. Tym bardziej szokiem dla mnie było, gdy we wrześniu zeszłego roku, dwa razy z rzędu zdarzyło się, że autobus po prostu nie przyjechał - i widać było, że to już koniec.

Ella

Odpowiedz

Do Anny - piszesz, że jesteś Zupelnie Bezstronnym Obserwatorem.
Ja przez długi czas byłam pasażerką. Na początku ok: punktualnie, z rozkładem jazdy.
Potem rozkład jazdy a rzeczywistość to były dwie odrębne rzeczy. Trudny kontakt z przewoźnikiem. Z takim chamstwem jak ze strony pana obsługującego infolinię nie zetknęłam się NIGDY. Dobrze, że tak nieuczciwa firma zniknęła z rynku.

Marc

Odpowiedz

Całe szczęście, że zdechł Interpalm ... takiego chamstwa jak to w ich wykonania ciężko znaleźć

Anna

Odpowiedz

teraz najwidoczniej maja jakies klopoty finansowe czy inne i jest jak jest. ale nie zapominajmy jak bylo. strasznie glupio ze rzetelnosc przegrala z chamstwem i cwaniactwem. ps pisze o trasie krakow-wadowice

Anna

Odpowiedz

o jej. przykro to czytać. Interpalm to był JEDYNY rzetelny, uczciwy przewoźnik zawsze zgodny z rozkładem. JEDYNE czyste i w nie rozsypujące się samochody. JEDYNY z wifi i kulturalnym kierowca. Niestety przewoźnicy którzy gdzieś mieli rozkłady jazdy podjeżdżały minute przed interpalmem i zgarniały klientów. nie Raz Byłam Świadkiem wyścigu jaki urządzaly inne firmy.Jestem Zupełnie Bezstronnym Obserwatorem

RENATA

Odpowiedz

W GABLOTACH WISZĄ NADAL, W INTERNECIE TEŻ JEST ROZKŁAD JAZDY JAKBY NIGDY NIC, A TAK NAPRAWDĘ : ANDRYCHÓW 5.01.2017 R. GODZ. 20.25 STOJĘ I ZAMARZAM, W ROZKŁADZIE DWA ICH BUSY 20.28 I 20. 32 A TAK NAPRAWDĘ NIC, NIC, NIC , NR TEL PODANY W GABLOCIE NIE ISTNIEJE !!!!!! I STÓJ TAK W TEN MRÓZ DO RANA, A GNÓJ SOBIE SMACZNIE ŚPI !!!!!!

Ann

Odpowiedz

Często korzystałam z usług Interpalmu. Na początku ok. Potem same problemy. Dwie przykładowe sytuacje:
- zdarzyło się że, mimo iż miałam wykupiony bilet przez internet kierowca się nie zatrzymał na przystanku
- anulowali kurs - zwrotu za bilet (kupiony wcześniej przez ich stronę) nie otrzymałam; mało tego: z takim chamstwem jak ze strony pana odbierającego telefony jeszcze się nie zetknęłam.

Maddie

Odpowiedz

Zbankrutowali nareszcie :))))

renata

Odpowiedz

Co za oszuści i brak kultury do tego, część kursów - nieaktualne, w sobotę 24.09 17.38 z Bielska nie odjechał, dzwonie pod podany nr tel., ktoś odebrał, nie przedstawił się, powiedział, że sprawdzi i oddzwoni a tu nic, w niedzielę 25.09 bus o 21.43 nie jechał stałam w Andrychowie na przystanku przez godzinę i zamarzałam, kontakt na podany nr telefonu oczywiście nie był możliwy, chamstwo !

Andrzej

Odpowiedz

interpalm to dno do potęgi-pełno, tłok nawet na stojąco, opóźnienia