Najbliższe odjazdy autobusów i busów Lublin - Zwoleń
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
10:42 za 23 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | BP Tour |
10:55 za 36 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
12:02 za 1h 43 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
13:27 za 3h 8 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
15:00 za 4h 41 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | SINBUS |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
10:39 za 20 min | Zwoleń ul. Moniuszki | Regio Travel |
11:14 za 55 min | Zwoleń ul. Moniuszki | SINBUS |
13:49 za 3h 30 min | Zwoleń ul. Moniuszki | SINBUS |
14:09 za 3h 50 min | Zwoleń ul. Moniuszki | Regio Travel |
15:34 za 5h 15 min | Zwoleń ul. Moniuszki | SINBUS |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Lublina do Zwolenia w dniu innym niż dzisiaj (28.03) i jutro (29.03) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Zwoleń - Lublin wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 703 302 500 (2,08 zł/min)
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 25 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Puławy - Zwoleń ul. Moniuszki - Radom - Szydłowiec - Skarżysko-Kamienna - Kielce - Kraków
kursuje codziennie | |
---|---|
4 | 00 |
8 | 00* |
10 | 42 |
kursuje codziennie | |
---|---|
16 | 15 |
19 | 05 |
21 | 45 |
* kurs oznaczony kolorem czerwonym jest wykonywany tylko w piątek
Profil przewoźnika
📞 tel.: 603 918 717, 505 444 834
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 17 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Puławy - Zwoleń ul. Moniuszki - Radom - Przysucha - Opoczno - Inowłódz - Spała - Tomaszów Mazowiecki - Ujazd - Łódź
kursuje codziennie | |
---|---|
10 | 00 |
17 | 00 |
kursuje codziennie | |
---|---|
10 | 39 |
14 | 09 |
20 | 09 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 607 455 221
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 25 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Garbów - Kurów - Puławy - Zarzecze - Pająków - Wólka Łagowska - Załazy - Grabów nad Wisłą - Szczęście - Zwoleń ul. Moniuszki - Lucin - Gózd - Kuczki-Kolonia - Radom
kursuje codziennie | |
---|---|
5 | 55 |
7 | 30 |
10 | 55 |
12 | 02 |
13 | 27 |
15 | 00 |
16 | 30 |
18 | 20 |
kursuje codziennie | |
---|---|
6 | 34 |
8 | 49 |
11 | 14 |
13 | 49 |
15 | 34 |
16 | 49 |
18 | 19 |
19 | 19 |
📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących
Zobacz również:
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź