busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 piątek 21 czerwca, 16:33

Nowe połączenia z Krakowa do Bukowiny Tatrzańskiej, Staszowa i Zawoi

Nowe połączenia do Staszowa i Zawoi z Krakowa

W ostatnich dniach baza rozkładów została uzupełniona o nowe miasta. Dodaliśmy nowe połączenia zarówno lokalne jak i dalekobieżne. Dzięki temu pasażerowie z takich miast jak: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Staszów i Zawoja mogą teraz szybko i wygodnie sprawdzić rozkłady jazdy busów z Krakowa.

Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska

Jedynym przewoźnikiem obsługującym połączenie Kraków - Białka Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska jest Szwagropol. Wykonuje on dziennie 4 kursy do tych miejscowości. Odjazdy z Krakowa wykonywane są z Dworca MDA.
Rozkłady jazdy można sprawdzić tutaj: Bukowina Tatrzańska - Kraków i Białka Tatrzańska - Kraków.

Staszów

Na chwilę obecną posiadamy rozkłady jazdy dwóch przewoźników - MelMan i Orlik Bus. Wkrótce rozkłady na tej trasie zostaną uzupełnione o kolejnych przewoźników. Dodane zostaną m.in. połączenia wykonywane przez PKS Staszów. Zarówno MelMan jak i Orlik Bus swoje kursy do Staszowa rozpoczynają z Dworca MDA w Krakowie.
Rozkłady jazdy Staszów - Kraków dostępne są na: Staszów - Kraków.

Zawoja

Kursy do Zawoi wykonywane są przez 3 przewoźników: MAJA BUS, Merc-Bus i Zawoja Bus. Zwracamy uwagę, że jedna z linii przewoźnika Merc-Bus przystanek początkowy ma na ul. Ogrodowej. W pozostałych przypadkach kursy wykonywane są z Dworca MDA w Krakowie. Czas przejazdu oscyluje w granicach 2 godzin 10 minut.
Rozkłady jazdy dostępne są tutaj: Zawoja - Kraków.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (1)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

piotr

Odpowiedz

witam jak tak dalej pójdzie to PKS upadnie