busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 sobota 20 kwietnia, 12:50

Od marca LEO Express wraca z bezpośrednimi połączeniami Kraków - Praga

Od marca LEO Express wraca z bezpośrednimi połączeniami Krak

Dzisiaj za pośrednictwem Facebooka przewoźnik LEO Express ogłosił powrót bezpośrednich połączeń na trasie Kraków - Praga na sezon 2019!

22 marca 2019 r. (piątek) planowany jest pierwszy bezpośredni kurs pociągu z Pragi do Krakowa. Przez ponad 2 miesiące, do 7 czerwca kursy będą wykonywane tylko w weekendy (z Krakowa do Pragi w poniedziałek i sobotę, z Pragi do Krakowa w piątek i niedzielę). Potem pociągi będą codziennie kursować na tej trasie, a częstotliwość ma zostać zwiększona!

Godziny odjazdów

Połączenie zostało zaprojektowane tak, aby można było zwiedzić Pragę w ciągu jednego weekendu. Według rozkładów dostępnych na stronie przewoźnika pociąg z Krakowa wyjeżdżać będzie o 4:33 i planowo ma przyjechać do Pragi o 11:23 (czas przejazdu 6 godz. 50 min), natomiast powrót do Krakowa jest zaplanowany na niedzielę o 16:09 (przyjazd do Krakowa o 22:52).

Jest to z pewnością świetna informacja dla wszystkich osób planujących podróż do Pragi, zwłaszcza, że w czasie wakacji połączenie to będzie wykonywane codziennie :)

Rozkłady jazdy Kraków - Praga

źródło grafiki: leoexpress.com

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź