busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 niedziela (niehandlowa) 23 czerwca, 19:58

Podróżuj komfortowo z A-Langowski - nowy przewoźnik na trasie Kraków - Szczawnica od 2 maja

Podróżuj komfortowo z A-Langowski - nowy prze

Od 2 maja pasażerowie podróżujący ze Szczawnicy do Krakowa będą mogli skorzystać z usług nowego przewoźnika. Do walki o klientów włącza się A.Langowski.

Nowy przewoźnik oferuje 7 kursów dziennie na trasie Kraków - Szczawnica. Połączenia się wykonywane 7 dni w tygodniu o tych samych godzinach. Przystanek początkowy w Krakowie to Dworzec MDA, w Szczawnicy natomiast to Urząd Miasta.
Ceny biletów wynoszą odpowiednio 19 zł (bilet normalny) i 16 zł (ulga handlowa). Warto wspomnieć, że honorowane są również pozostałe zniżki (37%, 51%, 78% i 95%). W przypadku przejazdów grupowych przewidziane są zniżki po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z przewoźnikiem.

Trasa przejazdu pozostaje ta sama względem innych podmiotów wykonujących połączenia na tej trasie. Przewidywany czas przejazdu to około 2h 20 min.

My ze swojej strony życzymy sukcesów w walce o klienta, zwłaszcza, że nadchodzą wakacje więc mamy nadzieję, że pasażerów nie będzie brakować :)

Rozkłady jazdy na trasie Szczawnica - Kraków dostępne są tutaj.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (2)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Była klientka

Odpowiedz

Za ich komfort dziękuję ale już więcej nie skorzystam... zatłoczony bus w sezonie (miał być autobus)... ludzie napchani na stojąco a i tak nie wszyscy wsiedli... temperatura w tym busie min. 50°C... klima nie działała.... koszmar... za 22 zł... powrót z DIDI TRANS... polecam. To jest firma

były klient

Odpowiedz

To oszuści!
Przez nieporozumienie nie udało mi się wykorzystać kupionych biletów.
Obiecywali że zwrócą pieniądze a nie zwrócili ani grosza!