busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 piątek 19 kwietnia, 10:37

Podsumowanie tygodnia 29.06 - 5.07

Podsumowanie tygodnia

Ostatni tydzień to początek okresu wakacyjnego, oznaczającego nowe rozkłady jazdy oraz promocje, dzięki którym mogliśmy kupić bilety za symboliczną cenę 1 zł + 1 zł za rezerwację.

NEOBUS

30 czerwca o godzinie 12:00 NEOBUS otworzył nowy kalendarz rezerwacji na wrzesień i październik. Ceny biletów zaczynały się od 2 zł (1zł za bilet + 1 zł opłaty za rezerwację. Promocyjne ceny nie dotyczyły jednak każdego połączenia.

Czytaj więcej na: Powakacyjne podróże za grosze z NEOBUS

SZWAGROPOL

1 lipca Szwagropol wprowadził nowe rozkłady jazdy na tzw. trasie Zakopiańskiej (w kierunku Zakopanego) oraz na trasie Nowosądeckiej (w kierunku Nowego Sącza). Zmiany nie były duże dlatego większość pasażerów korzystających na co dzień z usług tego przewoźnika nie powinna odczuć praktycznie zmian.

Czytaj więcej na: Szwagropol wprowadza wakacyjny rozkład jazdy od 1 lipca

Polski Bus

2 lipca kalendarz rezerwacji na jesień otworzył Polski Bus. Ceny oczywiście zaczynały się od 1zł + 1zł opłaty za rezerwację. Promocją objęte były wszystkie połączenia wykonywane przez przewoźnika niezależnie od odległości.

Czytaj więcej na: Polski Bus otwiera nowy kalendarz na jesień z biletami za 1zł

Lux Express

2 lipca Lux Express ogłosił, że w każdy czwartek będzie uruchamiał specjalną promocję nazwaną "Czwartkowymi nockami" dzięki, której w zależności od godziny zakupu biletu możemy liczyć na dosyć duże rabaty. Dzięki temu np. za bilet z Krakowa do Kielc mogliśmy zapłacić jedyne 5 zł.

Pozostając już przy temacie Lux Express, w poprzednim tygodniu zamieściliśmy również artykuł o nietypowej akcji tego przewoźnika polegającej na zwrocie za bilet w przypadku niezadowolenia z podróży. Jest to pierwsza taka promocja organizowana w naszym kraju. Zapewne dużo zgłoszeń nie ma, ponieważ kursy realizowane są przy pomocy bardzo luksusowych autokarów. Jednak mimo to należy się ogromny plus za same chęci.

Czytaj więcej na: Czwartkowe promocyjne nocki z Lux Express

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź