busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 piątek 21 czerwca, 17:00

Studenci wracają do Krakowa - wakacje zakończone

Studenci wracają do Krakowa - wakacje zakończ

Jutro oficjalnie rozpoczyna się nowy rok akademicki w Krakowie. Dla większości mieszkańców miasta jest to równoznaczne ze sporymi korkami w mieście.

Dwa lata temu na ulicy Wielickiej korek był tak duży, że autobusy miejskie miały około 1,5h opóźnienia. Lepiej wtedy było iść pieszo... Rok temu również nie obyło się bez problemów. Miasto jednak przygotowało się trochę lepiej - na tablicach zamontowanych przy niektórych skrzyżowaniach można było przeczytać o planowanych utrudnieniach w ruchu w godzinach 9-11 w dniu 1 października. Jutro jednak może być trochę lepiej.

Wszystko dzięki temu, że 1 października wypadł w sobotę a więc część studentów zapewne zdążyła już przyjechać i zapoznać się z miastem :) Mimo wszystko należy oczekiwać wzmożonego ruchu i problemów w komunikacji. Dlatego sugerujemy wyjechać troszkę wcześniej do pracy.

Przemarsz Politechniki Krakowskiej

"W dniu 03.10.2016 r. pomiędzy godz. 10.00 a godz. 10.20 w związku z przemarszem organizowanym przez Politechnikę Krakowską z okazji inauguracji roku akademickiego wystąpią utrudnienia w ruchu (chwilowe wstrzymania ruchu na czas przejścia) na trasie: Bazylika św. Floriana, ul. Warszawska, ul. Szlak."

Aktualizacja rozkładów

Przy okazji rozpoczęcia roku akademickiego część przewoźników zmienia rozkłady jazdy. Staramy się na bieżąco reagować na to aby dostarczyć Wam zawsze najbardziej aktualne rozkłady jazdy.

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź