busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Aktualności - strona 60

📅 niedziela (handlowa) 29 stycznia, 20:04

[AKTUALIZACJA] - Kraków Jordanów - AB BUS

💬 1

Rozkłady firmy AB BUS na linii Kraków - Jordanów zostały dzisiaj zaktualizowane. Pozdrawiamy!

[NOWE ROZKŁADY] - linia Cieszyn - Kraków dostępna na naszej stronie!

💬 0

Z przyjemnością informujemy że od dzisiaj nasza baza wzbogaciła się o kolejną linię, tym razem Kraków - Cieszyn, obsługiwana przez 3 przewoźników - Comfort Bus, INTERPALM i TRAF-Line. Pozdrawiamy!

[AKTUALIZACJA] - Kraków Gorlice - Voyager

💬 0

Informujemy że rozkłady na linii Kraków - Gorlice przez Nowy Sącz firmy Voyager zostały zaktualizowane zgodnie z zmianami obowiązującymi od 8.12.2013 r. Pozdrawiamy!

[NOWY PRZEWOŹNIK] - taroxBUS

💬 0

Miło Nam poinformować, że do bazy rozkładów na linii Chrzanów - Kraków dodany został nowy przewoźnik taroxBUS. Pozdrawiamy!

[INFORMACJA] - Rozwój www.busy-krk.pl

💬 0

Masz ciekawy pomysł, propozycję, brakuje Ci czegoś na naszej stronie? Jeżeli tak to możesz śmiało podzielić się swoimi spostrzeżeniami pisząc do nas na Facebooku lub poprzez formularz. Zapraszamy do kontaktu!

[NOWE ROZKŁADY] - linia Bielsko Biała - Kraków dostępna na naszej stronie!

💬 0

Informujemy, że od dzisiaj do naszej bazy dodane zostały rozkłady na linii Bielsko Biała - Kraków. Na chwilę obecną w bazie mamy trzech przewoźników na tej linii: Comfort Bus, INTERPALM oraz TRAF-Line.

[AKTUALIZACJA] - Kraków - Wrocław, Kraków - Kielce

💬 0

Rozkłady na linii Kraków - Wrocław firmy NEOBUS zostały zaktualizowane zgodnie ze zmianami jakie w dniu 14.11 zostały wprowadzone. Zaktualizowane zostały również rozkłady firmy DRACO na linii Kraków - Kielce, która zawiesiła część kursów w obydwie strony. Pozdrawiamy!

[NOWE ROZKŁADY] - linia Wrocław - Kraków dostępna na naszej stronie!

💬 0

Nie zwalniamy tempa! Miło nam poinformować że od dzisiaj również linia Wrocław - Kraków już jest dostępna;) Pamiętajcie że wszelkie sugestie i pomysły możecie wysyłać na adres e-mail dostępny w dziale Kontakt jak również poprzez naszą stronę na Facebooku. Pozdrawiamy!

1 59 60 61 62