Najbliższe odjazdy autobusów i busów Lublin - Janów Lubelski
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
15:52 za 8 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | AGA |
18:05 za 2h 21 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | MARCEL |
18:05 za 2h 21 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | AS BUS |
19:07 za 3h 23 min | Lublin Aleje Tysiąclecia 8 | AGA |
5:20 jutro | Lublin Aleje Tysiąclecia 6 | BP Tour |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
16:55 za 1h 11 min | Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. | AGA |
20:49 za 5h 5 min | Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. | MARCEL |
21:10 za 5h 26 min | Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. | BP Tour |
6:53 jutro | Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. | AS BUS |
9:34 jutro | Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. | MARCEL |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Lublina do Janowa Lubelskiego w dniu innym niż dzisiaj (26.04) i jutro (27.04) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Janów Lubelski - Lublin wykonywane są przez następujących przewoźników:
Profil przewoźnika
📞 tel.: 691 383 000
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 44 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 8 - Zemborzyce Tereszyńskie - Trojaczkowice - Strzeszkowice Duże - Niedrzwica Duża - Załucze - Sobieszczany-Kolonia - Obroki - Wilkolaz - Zdrapy - Rudnik-Kolonia - Pułankowice - Lasy - Kraśnik - Stróża - Słodków Drugi - Podlesie - Polichna Druga - Zarajec - Michałówka - Modliborzyce - Kolonia Zamek - Borownica - Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A.
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 25 | ||||
10 | 30 | ||||
11 | 37 | ||||
14 | 07 | 14 | 07 | 14 | 07 |
15 | 52 | ||||
19 | 07 | 19 | 07 | 19 | 07 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
4 | 50 | ||||
8 | 17 | ||||
9 | 30 | ||||
12 | 05 | 12 | 05 | 12 | 05 |
13 | 57 | ||||
16 | 55 | 16 | 55 | 16 | 55 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 603 890 574
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 35 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 8 - Zemborzyce Tereszyńskie - Trojaczkowice - Strzeszkowice Duże - Niedrzwica Duża - Załucze - Sobieszczany-Kolonia - Obroki - Wilkolaz - Zdrapy - Pułankowice - Kraśnik - Stróża - Słodków Drugi - Podlesie - Polichna Pierwsza - Polichna Druga - Zarajec - Michałówka - Modliborzyce - Kolonia Zamek - Borownica - Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A.
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 10 | ||||
8 | 50 | 8 | 50 | 8 | 50 |
11 | 05 | ||||
13 | 35 | 13 | 35 | 13 | 35 |
15 | 30 | ||||
18 | 05 | 18 | 05 | 18 | 05 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 28 | ||||
6 | 53 | 6 | 53 | 6 | 53 |
8 | 43 | ||||
10 | 48 | 10 | 48 | 10 | 48 |
13 | 15 | ||||
15 | 25 | 15 | 25 | 15 | 25 |
Profil przewoźnika
📞 tel./rezerwacja: 703 302 500 (2,08 zł/min)
🎫 bilety online: kup teraz bilet
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 16 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kraśnik - Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. - Nisko - Rzeszów - Tarnów - Nowy Sącz - Krościenko nad Dunajcem - Nowy Targ - Zakopane
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 20 | 20 |
pon. | wt. | śr. | czw. | pt. | sob. | niedz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Profil przewoźnika
📞 tel.: 795 005 006
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 21 min
🌍 trasa przejazdu:
Lublin Aleje Tysiąclecia 6 - Kraśnik - Janów Lubelski ul. Sukiennicza D.A. - Nisko - Jeżowe - Kamień - Sokołów Małopolski - Rzeszów
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 00 | 8 | 00 | ||
10 | 00 | ||||
12 | 00 | ||||
15 | 15 | 15 | 15 | ||
18 | 05 | 18 | 05 |
pon. - pt. | sobota | niedziela | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 34 | ||||
9 | 34 | ||||
13 | 19 | 13 | 19 | ||
15 | 34 | 15 | 34 | ||
20 | 49 | 20 | 49 |
📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących
Zobacz również:
💬 Pytania i odpowiedzi (0)
Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź