busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Jordanów Rabka-Zdrój - rozkład jazdy

Przewoźnicy: Funek

📅 czwartek 29 lipca, 13:48

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Rabka-Zdrój - Jordanów

Rabka-Zdrój → Jordanów

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
14:00 za 12 minRabka-Zdrój Dworzec BusówFunek
14:30 za 42 minRabka-Zdrój Dworzec BusówFunek
15:00 za 1h 12 minRabka-Zdrój Dworzec BusówFunek
15:30 za 1h 42 minRabka-Zdrój Dworzec BusówFunek
16:00 za 2h 12 minRabka-Zdrój Dworzec BusówFunek

Jordanów → Rabka-Zdrój

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
14:00 za 12 minJordanów ul. RynekFunek
14:30 za 42 minJordanów ul. RynekFunek
15:00 za 1h 12 minJordanów ul. RynekFunek
15:30 za 1h 42 minJordanów ul. RynekFunek
16:00 za 2h 12 minJordanów ul. RynekFunek

Rozkłady jazdy aktualizacja 05.07.2021 r.

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Rabki-Zdroju do Jordanowa w dniu innym niż dzisiaj (29.07) i jutro (30.07) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Jordanów - Rabka-Zdrój wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

⏳ czas przejazdu: 21 min

🌍 trasa przejazdu:

Rabka-Zdrój Dworzec Busów - Skomielna Biała - Naprawa - Jordanów ul. Rynek

📈 ocena pasażerów: - (głosy: 0) • dodaj ocenę

z Rabki-Zdroju do Jordanowa

pon. - pt.sobotaniedziela
630
700 30710705
800 30800800
900900900
10001000
1100
1200
1300 30
1400 301400
1500 3015101505
1600
1700
18001800
191019101905

z Jordanowa do Rabki-Zdroju

pon. - pt.sobotaniedziela
620625620
700 30730725
800 30830830
900 30930940
10301030
1130
1230
1330
1400 301430
1500 3015301525
1600 30
1730
18301830
194019351940

🗺️ Trasa przejazdu

💬 Pytania i odpowiedzi (2)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Michał ❤️

Odpowiedz

Ile kosztuje bilet z Jordanowa do Rabki-Zdroju?

busy-krk.pl ❤️ 1

Cena biletu wynosi 6 zł

📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących

Zobacz pozostałe połączenia z Jordanowa