busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

📅 piątek 14 czerwca, 0:51

Kup bilet i odbierz 20% jego wartości - PolskiBus.com wprowadza nową promocję

Kup bilet i odbierz 20% jego wartości - Polsk

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym nie jesteśmy zasypywani specjalnymi okazjami, zniżkami i promocjami przez przewoźników. Dzisiaj jednak PolskiBus.com przygotował miłą niespodziankę dla swoich pasażerów.

Promocja została zorganizowana we współpracy z systemem płatności mobilnych BLIK, trwa do 31 marca 2016 roku i polega na zwrocie części kwoty wydanej na bilet - ile dokładnie?

PolskiBus.com zwraca 20% wartości biletu

Aby skorzystać z promocji należy zapłacić za bilety na podróże realizowane przez PolskiBus.com i PolskiBusGold.com przy pomocy BLIKa. Szczegóły poniżej:

"Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody."

źródło: informacja prasowa

Udostępnij na FacebookuUdostepnij na Twitterze

💬 Pytania i odpowiedzi (0)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź