busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Aktualności - strona 25

📅 środa 24 kwietnia, 18:51

Kontrolerzy w krawatach - pełna elegancja od

Kontrolerzy w krawatach - pełna elegancja od dzisiaj w Krakowie

💬 1

Sporo mówiono o zmianach jakie prawdopodobnie zajdą w kwestii kontroli biletów w krakowskich tramwajach i autobusach MPK.

Kayatrans wprowadza nowe rozkłady jazdy do So

Kayatrans wprowadza nowe rozkłady jazdy do Sosnowca

💬 1

Od jutra (1 luty 2016 r.) przewoźnik Kayatrans wprowadza nowe rozkłady jazdy na trasie Kraków - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec.

Albatros wprowadza nowe rozkłady i rezygnuje

Albatros wprowadza nowe rozkłady i rezygnuje z Wrocławia

💬 0

Nowości a raczej zmian na linii Kraków - Wrocław ciąg dalszy. Ostatnio pisaliśmy o nowej linii G14 realizowanej przez PolskiBusGold na trasie Kraków - Wrocław. Teraz kolej na Albatros bus. Dzisiaj na Facebooku Albatros bus poinformował, że od jutra obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy. Co nowego?

Polski Bus uruchamia nową linię G14 Kraków -

Polski Bus uruchamia nową linię G14 Kraków - Wrocław

💬 1

Nowy 2016 rok nie rozpoczął się dla Polskiego Busa idealnie. Na początku stycznia pisaliśmy o rezygnacji z linii P20 Lublin - Kielce - Kraków, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród pasażerów.

Darmowa komunikacja miejska w dniu 24.01

Darmowa komunikacja miejska w dniu 24.01

💬 2

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Krakowa i gmin sąsiadujących. Ze względu na przekroczenie średniego stężenia pyłu PM10 powyżej 150 µg/m3 (w dniu 23.01) w niedzielę będzie obowiązywała darmowa komunikacja miejska (dotyczy zarówno autobusów jak i tramwajów).

Voyager wprowadza nowe rozkłady jazdy do Tarn

Voyager wprowadza nowe rozkłady jazdy do Tarnowa

💬 1

Od 15 stycznia Voyager wprowadził nowe rozkłady jazdy na wybranych trasach wraz z obniżką cen biletów jednorazowych i miesięcznych na kilku trasach.

PolskiBus zawiesza linię P20 Lublin-Kielce-Kr

PolskiBus zawiesza linię P20 Lublin-Kielce-Kraków

💬 6

W połowie września ubiegłego roku, PolskiBus na specjalnej konferencji w Warszawie oznajmił, że dociera już do 40 miast w Polsce. Wśród tych 40 jest jedno, które przysparza więcej problemów niż pozostałe 39.

Platers zawiesza linię Kraków - Skarżysko-Kam

Platers zawiesza linię Kraków - Skarżysko-Kamienna

💬 0

Mamy smutną wiadomość dla pasażerów korzystających dotychczas z usług przewoźnika Platers na trasie Kraków - Kielce - Skarżysko-Kamienna.

1 24 25 26 57