busy-krk.pl - rozkłady jazdy online

Autobusy i busy Połaniec Kraków - rozkład jazdy

Przewoźnicy: Jotka, SINBUS, taniBUS i Trans Hans

📅 środa 21 lutego, 19:51

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Kraków - Połaniec

Kraków → Połaniec

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
19:55 za 4 minKraków Dworzec MDAJotka
20:30 za 39 minKraków Dworzec MDATrans Hans
21:30 za 1h 39 minKraków Dworzec MDAJotka
7:45 jutroKraków Dworzec MDAtaniBUS
8:45 jutroKraków Dworzec MDATrans Hans

Połaniec → Kraków

🕘 godz. odjazdu🚏 miejsce odjazdu🚌 przewoźnik
5:45 jutroPołaniec Galeria PołanieckaTrans Hans
6:30 jutroPołaniec Galeria PołanieckaJotka
7:25 jutroPołaniec Galeria PołanieckaTrans Hans
8:09 jutroPołaniec Galeria PołanieckaSINBUS
8:10 jutroPołaniec Galeria PołanieckaJotka

Rozkłady jazdy aktualizacja 19.12.2023 r.

Jeśli szukasz rozkładów jazdy autobusów PKS i busów z Krakowa do Połańca w dniu innym niż dzisiaj (21.02) i jutro (22.02) sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy. Połączenia na trasie Połaniec - Kraków wykonywane są przez następujących przewoźników:

Profil przewoźnika

📞 tel./rezerwacja: 703 502 977 (3,69 zł/min)

⏳ czas przejazdu: 2 godz.

🌍 trasa przejazdu:

Kraków Dworzec MDA - Połaniec Galeria Połaniecka - Osiek - Łoniów - Tarnobrzeg - Sandomierz - Gorzyce - Stalowa Wola

📈 ocena pasażerów: 3 (głosy: 211) • dodaj ocenę

z Krakowa do Połańca

pon. - pt.sobotaniedziela
920920
123512351235
134013401340
162516251625
182018201820
195519551955
213021302130

z Połańca do Krakowa

pon. - pt.sobotaniedziela
630630
810810810
940940940
122312231223
143314331433
165816581658
185018501850

Profil przewoźnika

📞 tel./rezerwacja: 607 455 221

⏳ czas przejazdu: 2 godz.

🌍 trasa przejazdu:

Lublin - Kraśnik - Sandomierz - Połaniec Galeria Połaniecka - Kraków Dworzec MDA

📈 ocena pasażerów: 3.2 (głosy: 216) • dodaj ocenę

z Krakowa do Połańca

kursuje codziennie
1120

z Połańca do Krakowa

kursuje codziennie
809

Profil przewoźnika

📞 tel.: 703 402 001 (2,58 zł/min)

🎫 bilety online: https://www.tanibus.com/

⏳ czas przejazdu: 1 godz. 45 min

🌍 trasa przejazdu:

Kraków Dworzec MDA - Koszyce - Słupia - Połaniec pl. Uniwersału Połanieckiego - Sandomierz - Kraśnik - Lublin

📈 ocena pasażerów: 2.5 (głosy: 202) • dodaj ocenę

z Krakowa do Połańca

pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
74545454545
1045454545454545

z Połańca do Krakowa

pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
162020202020
1915151515151515

Profil przewoźnika

📞 tel./rezerwacja: 605 205 611

⏳ czas przejazdu: 1 godz. 50 min

🌍 trasa przejazdu:

Kraków Dworzec MDA - Połaniec Galeria Połaniecka - Osiek - Łoniów - Tarnobrzeg - Sandomierz - Gorzyce - Zaleszany - Stalowa Wola - Nisko

📈 ocena pasażerów: 2.8 (głosy: 112) • dodaj ocenę

z Krakowa do Połańca

pon. - pt.sobotaniedziela
845845
10201020
115011501150
14101410
160016001600
18551855
203020302030

z Połańca do Krakowa

pon. - pt.sobotaniedziela
545545
725725
840840840
10451045
130513051305
15051505
174017401740

💬 Pytania i odpowiedzi (2)

Dodaj nowe pytanie lub odpowiedź

Darek

Odpowiedz

Jak długo trwa podróż z Połańca do Krakowa?

busy-krk.pl ❤️

Około 2 godzin.

📄 Informacje dodatkowe dla podróżujących

Zobacz również: